Aktivace parkovacích čipových karet (1. vlna)

Vážení sousedé, tímto vám oznamujeme, že všechny parkovací čipové karty vydané do 09.01.2019 byly dne 18.01.2019 aktivovány. Prosíme za odpuštění, že tento proces na poprvé trval delší dobu. Byla závada na softwaru, kterou jsme intenzivně řešili s naším dodavatelem.

Připomínám, že kartu je třeba v autě umístit podle instrukcí uvedených v níže uvedeném formuláři!

Dále prosím berte na vědomí, že pokud jste si zakoupili čipy, pak jejich aktivace proběhne do konce měsíce ledna 2019. Důvodem je opět nutná bezchybná synchronizace, aby nikdo z vás nezůstal bez oprávnění před dveřmi.

V případně problémů s přístupem na kartu nebo čip můžete volat v pracovní době na 228226309 (soukromé číslo). Pokud se nedovoláte, zavolám vám zpět.
Pokud máte dotazy přístupovým oprávněním, kontaktujte mne na adrese vybor@svph.cz Do zprávy pro příjemce uveďte „čip“ nebo „parkovací karta“, ať víme, čeho se zpráva od vás týká.

Pokud ještě stále nemáte podanou žádost o vydání parkovací karty, pak prosím využijte níže uvedený formulář. Karty budou k vydání v dalším termínu 20.02.2019 od 17:30. Prosím nenechávejte to na poslední chvíli. Zpracování dat chvíli trvá a je nás tu opravdu hodně. Zbytečně pak se tvoří u výdeje fronty!

Jméno:
Přijmení:
Objekt:
Číslo bytu podle LV/smlouvy:
Vjezd do garáže:
Druh stání:
Právní vztah:
Číslo stání PS/GS:
Sklep mám umístěn:
Telefon:
Email:
Poznámky:

Poučení a pravidla použití:

  • Beru na vědomí, že otevírání vrat pomocí parkovacích karet je v současné době v testovacím režimu a běží současně se systémem otevírání vrat na dálkové ovládání. To může způsobit ojediněle krátké výpadky fungování. (Stačí zopakovat najetí autem znovu na místo čtení a mělo by reagovat. Pokud máte problémy opakovaně, napište na info@svph.cz) O přechodu na ostrý provoz, ve kterém přestanou fungovat dálková ovládání, bude výbor informovat na těchto webových stránkách, v zápise a vývěskou na obvyklých místech v domě.
  • Karta musí být umístěna horizontálně na viditelném místě za předním sklem na místech doporučených výrobcem: levý dolní roh, pravý horní roh, za zrcátkem.
  • Dosah čtecího zařízení je 6 metrů v přímé viditelnosti. Panelová anténa pro GV1K je umístěna na vjezdu v levého horního rohu vrat a na výjezdu uprostřed u stropu ve stejné vzdálenosti jako je příčný zpomalovací práh. Panelová anténa pro GV7I je na vjezdu umístěna uprostřed nad vraty a na výjezdu v pravém horním rohu vrat.
  • V případě že mi karta byla ukradena nebo jsem ji ztratil, nahlásím tuto skutečnost bez zbytečných průtahů na vybor@svph.cz. Při nahlášení uveďte její číslo napsané pod čárovým kódem.
  • Do karty nebudu vrtat ani ji stříhat.
  • Kartu budu využívat pouze pro průjezd motorového/elektrického vozidla, případně kola. Beru na vědomí, že průchod osob skrze vrata bude omezen.
  • Na jedno PS/GS je vydávána pouze jedna karta. Pokud jste majitelem více PS/GS, pak opakujte registraci pro každé stání zvlášť. Pokud máte osobní důvody pro více než jednu kartu na PS/GS, takové případy budou posouzeny individuálně na jednání výboru.
  • Karta bude vydána pouze vlastníkovi PS/GS nebo nájemci, který se prokáže platnou smlouvou.
  • Odesláním tohoto formuláře souhlasím ze zpracováním osobních údajů pro účely vystavení parkovací karty a jejich evidenci v systému správy přístupů k domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.