Aktivace parkovacích čipových karet (2. vlna)

Vážení sousedé, tímto vám oznamujeme, že všechny parkovací karty vydané do 15.05.2019 byly dne 22.05.2019 aktivovány.

Připomínám, že kartu je třeba v autě umístit podle instrukcí uvedených v níže uvedeném formuláři!

Pokud máte dotazy přístupovým oprávněním, kontaktujte mne na adrese vybor@svph.cz Do zprávy pro příjemce uveďte „čip“ nebo „parkovací karta“, ať víme, čeho se zpráva od vás týká.

V případně problémů s parkovací kartou můžete volat v pracovní době na 228226309 (soukromé číslo).
Pokud ještě stále nemáte podanou žádost o vydání parkovací karty, pak prosím využijte níže uvedený formulář. Karty budou k vydání v dalším termínu uvedeném v kalendáři. Prosím nenechávejte to na poslední chvíli. Zpracování dat chvíli trvá a je nás tu opravdu hodně. Zbytečně pak musí ostatní čekat, než se čipy a karty vydají všem.

 

 

Jméno:
Přijmení:
Objekt:
Číslo bytu podle LV/smlouvy:
Vjezd do garáže:
Druh stání:
Právní vztah:
Číslo stání PS/GS:
Sklep mám umístěn:
Telefon:
Email:
Poznámky:

Poučení a pravidla použití:

  • Beru na vědomí, že otevírání vrat pomocí parkovacích karet je v současné době v testovacím režimu a běží současně se systémem otevírání vrat na dálkové ovládání. To může způsobit ojediněle krátké výpadky fungování. (Stačí zopakovat najetí autem znovu na místo čtení a mělo by reagovat. Pokud máte problémy opakovaně, napište na info@svph.cz) O přechodu na ostrý provoz, ve kterém přestanou fungovat dálková ovládání, bude výbor informovat na těchto webových stránkách, v zápise a vývěskou na obvyklých místech v domě.
  • Karta musí být umístěna horizontálně na viditelném místě za předním sklem na místech doporučených výrobcem: levý dolní roh, pravý horní roh, za zrcátkem.
  • Dosah čtecího zařízení je 6 metrů v přímé viditelnosti. Panelová anténa pro GV1K je umístěna na vjezdu v levého horního rohu vrat a na výjezdu uprostřed u stropu ve stejné vzdálenosti jako je příčný zpomalovací práh. Panelová anténa pro GV7I je na vjezdu umístěna uprostřed nad vraty a na výjezdu v pravém horním rohu vrat.
  • V případě že mi karta byla ukradena nebo jsem ji ztratil, nahlásím tuto skutečnost bez zbytečných průtahů na vybor@svph.cz. Při nahlášení uveďte její číslo napsané pod čárovým kódem.
  • Do karty nebudu vrtat ani ji stříhat.
  • Kartu budu využívat pouze pro průjezd motorového/elektrického vozidla, případně kola. Beru na vědomí, že průchod osob skrze vrata bude omezen.
  • Na jedno PS/GS je vydávána pouze jedna karta. Pokud jste majitelem více PS/GS, pak opakujte registraci pro každé stání zvlášť. Pokud máte osobní důvody pro více než jednu kartu na PS/GS, takové případy budou posouzeny individuálně na jednání výboru.
  • Karta bude vydána pouze vlastníkovi PS/GS nebo nájemci, který se prokáže platnou smlouvou.
  • Odesláním tohoto formuláře souhlasím ze zpracováním osobních údajů pro účely vystavení parkovací karty a jejich evidenci v systému správy přístupů k domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.