Nová výstavba Central Group za Intersparem

Aktuální stav je smutným výsledkem včerejšího jednání na Magistrátu, který se týká pozemků (v režimu sport a rekreace) vedle hřiště HC Hostivař, na kterých chce developer stavět další sídliště. Zároveň tímto zdravíme příznivce a zástupce developera, kteří tuto zprávu obdrží také a mají ze situace jistě větší radost než my.

I přes naše hlasité připomínky a vysvětlování nám Výbor pro územní rozvoj a územní plán ZHMP Magistrátu Hl.m.Prahy návrh MČ Prahy 15 byl návrh posunut dále!
Připomeňme, že původní stanovisko MČ P15 bylo takové, že další výstavbu zde nechtějí. Celé jednání tak navenek působí jako v pohádce královna Koloběžka: „oblečená / neoblečená, přijela / nepřijela…“. MČ P15 navenek vyjadřuje nesouhlas, nicméně svým skutečným jednáním jde na ruku Central Group.

Srdečně děkujeme za úžasnou a nečekanou podporu Karolíně Kočové.

Připomínku k našemu bodu, že developerům Praha tímto zajišťuje zhodnocení jejich majetku, kterou vyslovil jeden z přítomných starostů, naprosto ignorují. Velká část zvedla ruku PRO ZMĚNU :o(((  územního plánu ze sportovních pozemků na stavební.  Výsledky hlasování budou určitě k vidění na portálu hlavního města Prahy.

Stejně jako prošlo plánovaní výstavby bytových domů v lese, proti kterému se přišel vyslovit starosta Prahy 5, který se nás zastal. Připomínku, kterou chtěl vznést pan místostarosta Pencák z Prahy 15 ignorovali tím, že uzavřeli diskuzi a pana Pencáka nepustili ke slovu.

Momentálně budeme mít šanci přijít až na Zastupitelstvo, kde se můžeme snažit opět. Rozhodují o tom lidi, kteří zde nebydlí a nikdy bydlet nebudou.

K našemu snažení se můžete připojit prostřednictvím formuláře. K dotazníku se připojilo a vyjádřilo již více než 300 osob z naší lokality. Prosíme sdílejte tuto zprávu mezi svými sousedy nejen z našeho sídliště, ale i blízkého okolí.

Přeji krásný den
Lenka Holubcová
Ing. Renáta Buchtová
Ing. Radka Daníčková

Občanské sdružení SEPPIA, z.s.
tel. +420724156667
Kamelova 3260/3, 106 00 Praha 10
www.seppia.cz

a

Eva Šuchmanová
eva.suchmanova@prazskematky.cz
+420 728 040 748
www.prazskematky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..