Žádost o vydání parkovací karty

Jste-li majitelem parkovacího nebo garážového stání v domě SVPH Mattioliho 3274, pak máte bezplatně nárok na jednu parkovací kartu na každé stání. O vydání karty je třeba zažádat níže uvedeným formulářem a kartu si vyzvednout ve sjednaném termínu. Individuální termíny nejsou z technických důvodů možné! Karty vyrábíme většinou do 7-14 dnů. Podmínkou vydání karty je nahlášení všech ztracených. Vydání nové karty je zpoplatněno: 250 Kč/ks.


  Jméno:
  Přijmení:
  Objekt:
  Číslo bytu podle LV/smlouvy:
  Vjezd do garáže*:
  Druh stání*:
  Číslo stání PS/GS:
  Právní vztah*:
  Doklad:
  Požadavek*:
  Elektřina v GS*:
  Sklep mám umístěn*:
  Telefon*:
  Email:
  Poznámky:

  Poučení a pravidla použití:

  • Karta musí být umístěna horizontálně na viditelném místě za předním sklem na místech doporučených výrobcem: levý dolní roh, pravý horní roh, za zrcátkem.
  • Dosah čtecího zařízení je 6 metrů v přímé viditelnosti. Panelová anténa pro GV1K je umístěna na vjezdu v levého horního rohu vrat a na výjezdu uprostřed u stropu ve stejné vzdálenosti jako je příčný zpomalovací práh. Panelová anténa pro GV7I je na vjezdu umístěna uprostřed nad vraty a na výjezdu v pravém horním rohu vrat.
  • V případě že mi karta byla ukradena nebo jsem ji ztratil, nahlásím tuto skutečnost bez zbytečných průtahů na vybor@svph.cz. Při nahlášení uveďte její číslo napsané pod čárovým kódem.
  • Do karty nebudu vrtat ani ji stříhat.
  • Kartu budu využívat pouze pro průjezd motorového/elektrického vozidla, případně kola. Beru na vědomí, že průchod osob skrze vrata bude omezen.
  • Na jedno PS/GS je vydávána pouze jedna karta. Pokud jste majitelem více PS/GS, pak opakujte registraci pro každé stání zvlášť. Pokud máte osobní důvody pro více než jednu kartu na PS/GS, takové případy budou posouzeny individuálně na jednání výboru.
  • Karta bude vydána pouze vlastníkovi PS/GS nebo nájemci, který se prokáže platnou smlouvou.
  • Odesláním tohoto formuláře souhlasím ze zpracováním osobních údajů pro účely vystavení parkovací karty a jejich evidenci v systému správy přístupů k domu.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..