Společně energetickou krizi zvládneme

Dnešní doba je složitá pro každého z nás. Krize dopadá na všechna odvětví, a zvláště na energetiku. Musíme řešit věci, které jsme dříve v tak krátkém čase a v takovém rozsahu řešit nemuseli – logistické problémy, nedostatek surovin a zejména volatilitu a dramatický nárůst cen energií.

To vytváří velký tlak na nás všechny a vyvolává celkovou nejistotu v celé společnosti. Chtěl bych vás ujistit, že v rámci společnosti Veolia, děláme vše pro to, abychom napomohli energetickou krizi vyřešit. Aby její dopady na vás – naše zákazníky – byly co nejméně bolestivé.

Reorganizujeme, adaptujeme se na nové podmínky a reagujeme na nové podněty. Naučili jsme se větší flexibilitě, reagujeme rychle, nabízíme nová řešení. Mnohem více se zaměřujeme na předcházení rizik, a také na nové moderní směry v teplárenství a energetice. Ale někdy musíme dělat i nepopulární rozhodnutí. Patří mezi ně i navyšování cen. Bohužel nastala situace, kdy i my budeme muset promítnout vysoké ceny vstupů do našich konečných cen. Není nám jedno, že musíme ceny navyšovat. Neustále hledáme cesty, jak zajistit, aby navýšení bylo co nejmenší. I díky těmto krokům jsou a nadále budou naše ceny tepla konkurenceschopné i v době energetické krize a nejsou zasaženy takovými skoky, jaké vidíme u jiných komodit, některých menších tepláren nebo u vlastní výroby tepla.

Ale není to jen otázka ceny. Hlavní výhodou dálkového vytápění je aktuálně stabilita, jistota a bezstarostnost. To, co teď zažívá mnoho rodin se sháněním paliva, které nejen, že dramaticky podražilo a není ho dostatek, domácnosti vytápěné z centrálního zdroje vůbec řešit nemusí. Zajištění stabilní a bezpečné dodávky tepla a elektřiny do vašich domácností je naší prioritou.

Na přiloženém letáku najdete základní informace o tom, jak vy sami můžete snížit energetickou spotřebu vaší domácnosti. Často k tomu stačí opravdu jen drobnost.

Dejte si leták třeba na ledničku, ať ho mají všichni členové rodiny na očích – a pokud budete chtít vidět i modelové příklady, kolik a kde se dá ušetřit, podívejte se na náš web spolecne2030.cz. Máme know-how, pevnou pozici a silné zázemí mezinárodní skupiny, což z nás dělá stabilního a spolehlivého výrobce, dodavatele a partnera i v této složité době.

Nepochybuji o tom, že společně energetickou krizi zvládneme.

Za Veolia

Jakub Tobola
obchodní ředitel

Přiložené dokumenty: VEOLIA_A4-MANUAL, Veolia_dopis_A4_final_1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..