Přeregistrace čipů

Vážení vlastníci BJ v našem Společenství vlastníků Park Hostivař Mattioliho 3274. Berte prosím na vědomí, že počínaje 19.11.2018 bude postupně probíhat přeregistrace čipů, které slouží k přístupu do domu hlavním vchodem a též pro vstup do společných prostor z nebo do garáží.

Usnesením výboru z 21.11.2018 bylo stanoveno, že náhradní termíny budou až do odvolání vypsány vždy hodinu předem před řádným termínem schůze výboru a to vždy v čase od 17:30 do 18:15. Místem setkání bude prostor garáží u žlutých dveří 5I.1PP. Sledujte prosím kalendář v pravém sloupci!

Čipy, které nebudou přeregistrovány, budou nejpozději do léta 2019 vyřazeny ze systému oprávnění pro vstup. Přesný termín nebyl výborem zatím stanoven.

Během přeregistrace můžete též požádat o přidělení nového čipu. Dle usnesení výboru je výdej nového čipu zpoplatněn 250 Kč/kus. V případě ohlášení ztráty již přeregistrovaného čipu je cena jen 90 Kč/kus.

O registraci čipu může žádat pouze vlastník bytové jednotky a nebo jím pověřený zmocněný zástupce. Osobě, která nebude schopna prokázat oprávnění k přístupu do domu, budou čipy zablokovány. Nájemce může předložit plnou moc od vlastníka nebo k nahlédnutí originál nájemní smlouvy.

Záměrem této akce je vyloučit ze systému přístupu čipy, které jsou užívány neoprávněně a nebo jsou ztracené. V případě ztráty je čipu je vaší povinností tuto skutečnost nahlásit neprodleně výboru.

2 Responses to Přeregistrace čipů

 1. avatar Marta Holická napsal:

  Dobrý den, mám zájem o vstupní kartu ke vstupním vratům do podzemní garáže .
  Mám kryté stání v – 2.PP ,č.stání 121 a vjíždím do garáží vjezdem v domě č.5
  a vjíždím pod dům č.3. Jsem majitelkou bytu v domě č.3, byt č.103.
  Moc Vám děkuji za vyřízení a přeji vám krásný den.
  Marta Holická
  tel.732 382 818

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.