Městská policie: Žádost o kontroly v okolí retenční nádrže a dětského hřiště

Na základě Vaší žádosti ze dne 12.9.2013 ve věci zvýšení dohledu strážníků v okolí retenční nádrže a dětského hřiště v ulici Mattioliho, Praha 10, kde dochází ke znečišťování prostoru, byl u Obvodního ředitelství MP Praha 10 zpracován písemný plán zvýšené kontrolní činnosti pro strážníky hlídkové služby a místně příslušné okrskáře ze Záběhlic. Strážníci v této lokalitě za období od 12.9.2013 do současné doby provedli v denní a noční době celkem 11 kontrol.

Při dosavadních kontrolách v noční době strážníci hlídkové služby na dětském hřišti ani v jeho okolí nezaznamenali žádný pohyb závadových osob ani protiprávní jednání na úseku veřejného pořádku. Místní okrskáři ze Záběhlic strážník Alois Dubový mobil 731 084 188 a strážník Karel Švesták v této záležitosti osobně jednali se členem výboru Společenství vlastníků Park Hostivař Ing. Janem Sueneé Markem, se kterým prošli celou lokalitu dětského hřiště a retenční nádrž a byl dohodnut další postup v případě narušení veřejného pořádku. Je možné se s místními okrskáři ze Záběhlic osobně zkontaktovat a případné problémy s nimi řešit.

Strážníci Obvodního ředitelství MP Praha 10 společně s místními okrskáři při běžné hlídkové činnosti v uvedeném místě nadále provádějí namátkové kontroly se zaměřením na postih přestupků spáchaných na úseku veřejného pořádku.

V naléhavých případech, jejichž řešení by vyžadovalo okamžitou reakci MP hl.m.Prahy, se lze obracet na bezplatnou linku tísňového volaní MP 156 nebo na operační středisko Obvodního ředitelství MP Praha 10, ul. Počernická 634/95 – tel. 222 02 5650-1.

Ing. Michal Ridl
ředitel OŘ MP Praha 10

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..