Dětský den aneb sousedské setkání

Milí sousedé,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali, že jste se zúčastnili minulou neděli dětského dne a přispěli svými penězi na nákup nového herního prvku. Na dětském dnu se celkem vybrala částka 9.019.- Kč.

Také bychom rádi poděkovali našim milým sousedům, kteří již své peníze na transparentní účet poslali.

Vás ostatní prosíme, pokud se rozhodnete přispět, poslat Vaše peníze do 30. 6. 2015.Po tomto datu bychom chtěli uskutečnit koupi nového herního prvku, aby se vše stihlo do září a naše hřiště po letních prázdninách znovu ožilo 🙂
Zde přikládáme informaci, která by se Vám mohla hodit 🙂
č.ú.: 2600585945/2010, zpráva pro příjemce: NA POŘÍZENÍ HERNÍCH PRVKŮ A PROVOZ A ÚDRŽBU DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ
Do této chvíle je na účtu 12.819,- Kč (tato částka je složena ze 7.390,- Kč, které se vybraly na „infostánku“ a z 1.629,- Kč, které se vydělaly na grilování Amasa u našich manželů a 3.800,- Kč od přispěvatelů).

Přestože je tato částka výrazně vyšší než v minulém roce (kdy se vybralo 2.100 Kč přímo na místě a další peníze pak postupně chodily na transparentní účet – za což byla pořízena vahadlová houpačka v hodnotě 13.201 Kč), tak v tuto chvíli je to bohužel stále málo na to, aby bylo možné pořídit další herní prvek.

Na dětském dnu, jste měli možnost se seznámit s budoucí podobou dětského hřiště a i s jednotlivými herními prvky. Každý z těchto herních prvků stojí nemalé peníze hlavně z toho důvodu, že je to certifikovaný herní prvek určený pro veřejné dětské hřiště. Ceny Vám vypisuji níže, abyste si udělali představu, kolik se ještě musí vybrat, aby se daný prvek mohl pořídit.

Na jejich vizualizaci se můžete podívat na našich facebookových stránkách, kam ukládáme veškeré informace a aktuality k dětskému dnu. Dejte prosím naší stránce Like a nic Vám neunikne 🙂

https://www.facebook.com/detskydenanebsousedskesetkani

Řetězová dvojhoupačka    28.072 Kč

Lanová pyramida               43.838 Kč

Pískoviště 3x3m                19.468 Kč

Skluzavka se žebříkem     44.927 Kč

Šplhací sestava                 25.204 Kč

Počítadlo                           15.306 Kč

Dvojprohazovadlo             13.769 Kč

Na dětském dnu jsme taktéž dali možnost hlasovat o herním prvku, který byste si přáli mít vpravo vedle vstupu na hřiště. 
S výraznou převahou vyhrála lanová pyramida.

Ta je sice jedním z nejdražších prvků, nicméně věříme, že s Vaší osobní pomocí se nakonec podaří vybrat dostatek prostředků a pyramidu pořídit.

Ještě jednou děkujeme za Vaši účast, zájem a ochotu pomoci dobré věci pro naše děti. Věříme, že budeme moci hřiště brzy rozšířit.
Zuzana Malá a Zuzana Chaloupková

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.