Reklamní kampaně na připojení nového operátora internetu

Dne 08.02.2017 kontaktoval výbor prostřednictvím emailu zástupce společnosti Rychlý drát, s.r.o. a nabídl našemu domu připojení dalšího operátora internetu. Podobně jako v předchozím případě (operátor UPC) jsem informoval zástupce této společnosti pana Jelínka, že instalace třetího operátora není možná, a že již existence současného druhého operátora vyžadovala značné úsilí, aby se jej podařilo prosadit na úkor T-Systems, který se snaží razit monopol.

Pan Jelínek mimo jiné žádal o dovolení: „S Vaším dovolením bychom oslovili potencionální další zájemce formou letáčků do schránek jako průzkum trhu.“. Informoval jsem jej, že tento souhlas nemá, že pokud by výbor měl zájem o jejich služby, bude společnost informovat. Pan Jelínek na výzvu zjevně nereagoval, protože jsme našli ve schránkách letáky společnosti Rychlý drát, které mohou náhodného čtenáře uvést v omyl, že tato společnost jedná s výborem o uzavření smlouvy.

Z toho důvodu zde uvádím věc na pravou míru:

  1. Společnost Rychlý drát, s.r.o.výborem jako takovým nejednala. Pouze informovala emailem, že by o toto jednání měla zájem. Žádný návrh smlouvy nepředložila a výbor tedy nic takového neprojednal.
  2. Výbor se již dříve jednomyslně usnesl, že o dalšího operátora v domě nemá zájem, neboť to převyšuje možnosti našich technologických místností a přidaná hodnota v pozici potenciální konkurence je mizivá. (Už samotný CZNet.cz nabízí o cca 50% lepší poměr cena/výkon oproti prvnímu operátorovi T-Systems.)
  3. Pokud chcete vědět více o stávajících operátorech internetu v našem domě, můžete kontaktovat výbor pro bližší informace.
  4. Opět – v souvislosti s otázkou bezpečnosti vyzýváme obyvatele našeho SVJ, aby nepouštěli do objektu cizí osoby! (Někdo tam ty letáky naházet musel.)

Výše uvedené stanovisko výboru platí obecně pro všechny potenciální poskytovatele internetu, kteří by vyslovili zájem v našich domech něco zapojovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..